WEDSTRIJD
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Osborne | Kendra Bunch | 6-2, 6-0 | W25 Jackson | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.01.96, 28 Jaar
29.01.96, 28 Jaar
Alexandra Osborne vs. Kendra Bunch - onderlinge wedstrijden
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Osborne | Kendra Bunch | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Jackson | Clay |
Alexandra Osborne form & Kendra Bunch form
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Kendra Bunch - laatste wedstrijden
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Leroux | 4-6, 1-2, - Kendra Bunch - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Glatch | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Teah Chavez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Savanna Ly | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 3-6, 1-2, - Kendra Bunch - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-67, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Mao Mushika | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Jamilah Snells | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Aanya Goel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Amelia Bissett | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Constanza Pinochet Tapia | 6-0, 4-0, Constanza Pinochet Tapia - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Pamela Montez | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.21 Kwalif. | vs. Katya Ramirez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |