WEDSTRIJD
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Jiayun Zhu | 6-0, 6-3 | Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
07.07.01, 22 Jaar
07.07.01, 22 Jaar
Alexandra Vasilyeva vs. Jiayun Zhu - onderlinge wedstrijden
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Jiayun Zhu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Vienna | Clay |
Alexandra Vasilyeva form & Jiayun Zhu form
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |
Jiayun Zhu - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Graver | 2-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Arellano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yifei He | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Jiaying He | 1-6, 2-4, - Jiayun Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mengtong Zhao | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Yuping Wang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yitong Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hengyang - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Ni Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wuhan - Hard | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyi Chen | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Cherry Kim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiuyuan Li | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 5-7, 16-14 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
24.09.18 1e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.18 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Isabella Tsang | Chloe Isabella Tsang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde | vs. Qianqian Zhao | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
12.09.18 2e ronde | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde | vs. Yuxin Zhang | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Leder | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |