WEDSTRIJD
01.09.20 | Kwalif. | Alexandra Vasilyeva | Meta Marenk | 6-2, 6-1 | W15 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandra Vasilyeva | Meta Marenk | |
1e Service % | 30/42 (71%) | 41/62 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/62 (58%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandra Vasilyeva | 0-0 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
0-1 | Meta Marenk | |
Alexandra Vasilyeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alexandra Vasilyeva | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Meta Marenk | |
0-0, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexandra Vasilyeva | 4-2 | |
0-0, 40-30, A-40 | ||
Alexandra Vasilyeva | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Meta Marenk | |
0-0, 40-0[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Vasilyeva | 1-0 | |
0-0 | ||
Alexandra Vasilyeva | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP], A-40 | ||
3-1 | Meta Marenk | |
0-0 | ||
4-1 | Meta Marenk | |
0-0, A-40[BP] | ||
6-1 |
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
29.04.03, 20 Jaar
29.04.03, 20 Jaar
Alexandra Vasilyeva vs. Meta Marenk - onderlinge wedstrijden
01.09.20 | Kwalif. | Alexandra Vasilyeva | Meta Marenk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Otocec | Clay |
Alexandra Vasilyeva form & Meta Marenk form
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |
Meta Marenk - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Song Fanshi | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 Kwalif. | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhan Zhang | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Lagarija | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saska Savic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evin Musabegovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 5-2, Sashi Kempster - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gross | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Avataneo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ghalia Guizani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Kovacevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |