WEDSTRIJD
11.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Yepifanova | Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | W15 Funchal | Hard |
STATISTIEKEN
USA
02.03.03, 21 Jaar
02.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
07.06.00, 23 Jaar
07.06.00, 23 Jaar
Alexandra Yepifanova vs. Juliette Mazzoni - onderlinge wedstrijden
11.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Yepifanova | Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Funchal | Hard |
Alexandra Yepifanova form & Juliette Mazzoni form
Alexandra Yepifanova - laatste wedstrijden
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ninomiya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fountain - Hard | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Malaika Rapolu | 6-73, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Brandy Walker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.22 1e ronde | vs. Dabin Kim | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
17.05.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Vera Lapko | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Bertoloni | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Karen Marthiens | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
13.11.20 2e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Jessica Failla | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Funchal - Hard | ||||
16.10.20 Kwartfinale | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.20 2e ronde | vs. Emily Appleton | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.20 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 Kwalif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
04.10.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |
Juliette Mazzoni - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Loes Ebeling Koning | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |