WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Alice Amendola | Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alice Amendola | Diana Chehoudi | |
1e Service % | 46/61 (75%) | 45/74 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/46 (63%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/15 (27%) | 5/29 (17%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/74 (59%) | 28/61 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/135 (57%) | 58/135 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 10 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alice Amendola | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Amendola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-3 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Amendola | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Amendola | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Amendola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Diana Chehoudi | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Alice Amendola | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Alice Amendola | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Alice Amendola | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Italy
17.04.01, 22 Jaar
17.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
23.04.98, 25 Jaar
13928 $
23.04.98, 25 Jaar
13928 $
Alice Amendola vs. Diana Chehoudi - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Alice Amendola | Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Alice Amendola form & Diana Chehoudi form
Alice Amendola - laatste wedstrijden
W15 Padova - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Andrea Maria Artimedi | 7-5, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Trevisan | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Alina Mukhortova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Likhitha Kalava | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Constance Sibille | 7-64, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Sylvie Zund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.12.18 1e ronde | vs. Haley Giavara | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.12.18 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sezze - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Diana Chehoudi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.22 1e ronde | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | - Diana Chehoudi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |