WEDSTRIJD
16.10.18 | 1e ronde | Alice Gillan | Diana Maria Mihail | 6-2, 6-4 | Cantanhede | Carpet |
STATISTIEKEN
Alice Gillan | Diana Maria Mihail | |
1e Service % | 31/60 (52%) | 24/60 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 14/24 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 12/36 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/60 (57%) | 24/60 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alice Gillan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Gillan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alice Gillan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Diana Maria Mihail | |
5-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Gillan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Gillan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alice Gillan | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Alice Gillan | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alice Gillan | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.08.00, 23 Jaar
15.08.00, 23 Jaar
Alice Gillan vs. Diana Maria Mihail - onderlinge wedstrijden
16.10.18 | 1e ronde | Alice Gillan | Diana Maria Mihail | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Cantanhede | Carpet |
Alice Gillan form & Diana Maria Mihail form
Alice Gillan - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.07.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Diana Maria Mihail - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |