WEDSTRIJD
31.07.20 | 1e ronde | Alice Gillan | Emily Appleton | 0-6, 6-3, 11-9 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Appleton | |
0-0, 0-30, 0-30, 30-40, 40-A | ||
Alice Gillan | 0-1 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
0-2 | Emily Appleton | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Gillan | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Emily Appleton | |
0-0, 0-30, 15-40, 0-0, 0-30, 15-40 | ||
Alice Gillan | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 0-0, 0-30, 0-40 | ||
Alice Gillan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, 0-0, 15-0, 15-30 | ||
Alice Gillan | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 0-0 | ||
Alice Gillan | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Emily Appleton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0 | ||
Alice Gillan | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-3 |
3 | ||
Alice Gillan | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 2-1 | |
3-1 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 4-1 | |
4-2 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 5-3 | |
5-4 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 6-5 | |
7-5 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 7-6 | |
8-7 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 9-7 | |
9-8 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | 9-9 | |
-10 | Emily Appleton | |
Alice Gillan | -11 | |
11-9 |
1 | ||
Alice Gillan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Emily Appleton | |
0-0, 0-30, 15-40, 0-0, 0-30, 15-40 | ||
Alice Gillan | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
1-5 | Emily Appleton | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Gillan | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 0-0, 0-30, 0-40 | ||
Alice Gillan | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
1-1 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, 0-0, 15-0, 15-30 | ||
Alice Gillan | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 0-0 | ||
Alice Gillan | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-4 | Emily Appleton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0 | ||
Alice Gillan | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-5 | Emily Appleton | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 30-30 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Gillan vs. Emily Appleton - onderlinge wedstrijden
02.08.20 | 1e ronde | Emily Appleton | Alice Gillan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
31.07.20 | 1e ronde | Alice Gillan | Emily Appleton | 0-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |
Alice Gillan form & Emily Appleton form
Alice Gillan - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.07.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Emily Appleton - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 6-4, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aravane Rezai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |