WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Alice Rame | Franziska Sziedat | 6-2, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Alice Rame | Franziska Sziedat | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 38/58 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/32 (59%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 3/20 (15%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 24/50 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-15 | ||
Alice Rame | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Alice Rame | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Franziska Sziedat | |
Alice Rame | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15 | ||
Alice Rame | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Rame vs. Franziska Sziedat - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Alice Rame | Franziska Sziedat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Alice Rame form & Franziska Sziedat form
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Franziska Sziedat - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |