WEDSTRIJD
27.04.19 | Halve finale | Alice Rame | Lea Tholey | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alice Rame | Lea Tholey | |
1e Service % | 29/42 (69%) | 16/36 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/36 (58%) | 11/42 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lea Tholey | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alice Rame | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lea Tholey | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Rame | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lea Tholey | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Rame vs. Lea Tholey - onderlinge wedstrijden
27.06.22 | Kwalif. | Alice Rame | Lea Tholey | 7-5, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | W60 Montpellier | Clay |
27.04.19 | Halve finale | Alice Rame | Lea Tholey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Alice Rame form & Lea Tholey form
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |
Lea Tholey - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.21 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.21 2e ronde | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |