WEDSTRIJD
04.04.19 | 2e ronde | Alice Rame | Louise Brunskog | 7-5, 3-6, 7-5 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alice Rame | Louise Brunskog | |
1e Service % | 69/98 (70%) | 62/90 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/69 (61%) | 32/62 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/29 (38%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 7/10 (70%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/90 (50%) | 45/98 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/188 (52%) | 90/188 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Alice Rame | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alice Rame | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alice Rame | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Rame | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Rame | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alice Rame | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alice Rame | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Rame vs. Louise Brunskog - onderlinge wedstrijden
04.04.19 | 2e ronde | Alice Rame | Louise Brunskog | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Alice Rame form & Louise Brunskog form
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Louise Brunskog - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
24.09.22 Finale | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.22 Halve finale | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.22 2e ronde | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |