WEDSTRIJD
23.01.20 | 1e ronde | Alice Robbe | Nina Ugrelidze | 3-6, 6-1, 6-0 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Alice Robbe | Nina Ugrelidze | |
1e Service % | 32/67 (48%) | 44/82 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/35 (57%) | 15/38 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/82 (50%) | 26/67 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Alice Robbe vs. Nina Ugrelidze - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 1e ronde | Alice Robbe | Nina Ugrelidze | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Alice Robbe form & Nina Ugrelidze form
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Nina Ugrelidze - laatste wedstrijden
W100 Zaragoza - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |