WEDSTRIJD
29.07.19 | Kwalif. | Alice Tubello | Aleksandra Pitak | 6-1, 6-4 | W25 Woking | Hard |
STATISTIEKEN
Alice Tubello | Aleksandra Pitak | |
1e Service % | 31/51 (61%) | 30/52 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/31 (84%) | 21/30 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/52 (46%) | 13/51 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Tubello vs. Aleksandra Pitak - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | Kwalif. | Alice Tubello | Aleksandra Pitak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Woking | Hard |
11.01.19 | Kwartfinale | Alice Tubello | Aleksandra Pitak | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Fort | Hard |
Alice Tubello form & Aleksandra Pitak form
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Aleksandra Pitak - laatste wedstrijden
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.19 Halve finale | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |