WEDSTRIJD
10.08.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 0-30, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Alice Tubello | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Tubello vs. Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden
10.08.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Alice Tubello form & Anastasia Detiuc form
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |