WEDSTRIJD
04.07.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Carole Monnet | 2-6, 7-63, 10-7 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 0-0 | ||
1-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 15-30 | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 0-0, 15-15 | ||
2-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-15, 15-40, 0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Alice Tubello | 2-4 | |
0-0, 0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Carole Monnet | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 0-0, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Alice Tubello | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 0-0, 0-15 | ||
2-1 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
Alice Tubello | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 0-15, 15-30 | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
4-3 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Alice Tubello | 4-4 | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Carole Monnet | |
0-0, 30-0, 0-0 | ||
Alice Tubello | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Carole Monnet | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Tubello | (0) | |
0-0 | ||
7-63 |
3 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-1 | Carole Monnet | |
Alice Tubello | 0-2 | |
2-2 | Carole Monnet | |
Alice Tubello | 3-2 | |
3-3 | Carole Monnet | |
Alice Tubello | 4-3 | |
6-3 | Carole Monnet | |
Alice Tubello | 7-3 | |
7-5 | Carole Monnet | |
Alice Tubello | 8-6 | |
8-7 | Carole Monnet | |
Alice Tubello | 9-7 | |
-10 | Carole Monnet | |
10-7 |
1 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Tubello | 1-0 | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 0-0 | ||
Alice Tubello | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-0, 15-15 | ||
Alice Tubello | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Carole Monnet | |
0-0, 0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Alice Tubello | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Carole Monnet | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 0-0, 0-15 | ||
1-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alice Tubello | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
3-4 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Alice Tubello | 4-6 | |
0-0 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Tubello vs. Carole Monnet - onderlinge wedstrijden
23.08.20 | 1e ronde | Carole Monnet | Alice Tubello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
04.07.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Carole Monnet | 2-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail |
Alice Tubello form & Carole Monnet form
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |