WEDSTRIJD
11.08.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Diana Marcinkevica | 7-62, 7-64 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Alice Tubello | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
Alice Tubello | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, A-40, 0-0 | ||
5-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-62 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-30 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 0-0, 0-30 | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 3-3 | |
0-0, 0-0, 15-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
3-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 0-0, 15-15, 15-30 | ||
Alice Tubello | 3-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
7-64 |
3 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-0 | ||
Alice Tubello | 1-0 | |
2-2 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 3-3 | |
4-3 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 6-3 | |
7-3 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 7-5 | |
8-7 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 9-7 | |
0-7 | Diana Marcinkevica |
1 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
30-30 | ||
Alice Tubello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Alice Tubello | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], A-40[BP], 0-0 | ||
Alice Tubello | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Alice Tubello | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
7-62 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-30 | ||
Alice Tubello | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 0-0, 0-30 | ||
Alice Tubello | 1-3 | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
7-64 |
3 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
Alice Tubello | 2-4 | |
3-5 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 4-5 | |
5-5 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 6-6 | |
8-6 | Diana Marcinkevica | |
Alice Tubello | 9-6 | |
9-7 | Diana Marcinkevica | |
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Tubello vs. Diana Marcinkevica - onderlinge wedstrijden
11.08.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Diana Marcinkevica | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
30.08.19 | Kwartfinale | Diana Marcinkevica | Alice Tubello | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Verbier | Clay |
28.09.17 | 2e ronde | Diana Marcinkevica | Alice Tubello | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Clermont Ferrand | I. hard |
Alice Tubello form & Diana Marcinkevica form
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Diana Marcinkevica - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |