WEDSTRIJD
10.01.20 | Kwartfinale | Alice Tubello | Lou Adler | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Alice Tubello | Lou Adler | |
1e Service % | 41/58 (71%) | 30/55 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/41 (59%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/55 (56%) | 25/58 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Lou Adler | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lou Adler | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Lou Adler | |
Alice Tubello | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Tubello | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-1 | Lou Adler | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 4-1 | |
4-2 | Lou Adler | |
Alice Tubello | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-3 | Lou Adler | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Tubello vs. Lou Adler - onderlinge wedstrijden
10.01.20 | Kwartfinale | Alice Tubello | Lou Adler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Alice Tubello form & Lou Adler form
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Lou Adler - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |