WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Alicia Smith | Katya Ramirez | 6-0, 6-2 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Alicia Smith | Katya Ramirez | |
1e Service % | 20/33 (61%) | 37/43 (86%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/20 (90%) | 14/37 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/43 (63%) | 5/33 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/76 (72%) | 21/76 (28%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Katya Ramirez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alicia Smith | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Katya Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alicia Smith | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Katya Ramirez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alicia Smith | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Katya Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alicia Smith | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Katya Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alicia Smith | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Katya Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alicia Smith | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Katya Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alicia Smith | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
08.05.00, 23 Jaar
08.05.00, 23 Jaar
Alicia Smith vs. Katya Ramirez - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Alicia Smith | Katya Ramirez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Alicia Smith form & Katya Ramirez form
Alicia Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 0-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yuna Ohashi | 7-5, Yuna Ohashi - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Melisa Ercan | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Bridget Mihulka | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Supapitch Kuearum | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Katya Ramirez - laatste wedstrijden
W50 Mexico - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Frey | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oziera Ahmad | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Vivas | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Andreazzini | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brenda Yoris | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Johnnise Renaud | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Anushka Ashar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Vanessa Wong | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Wong | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.06.22 Kwalif. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Melisa Morales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |