WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Alina Charaeva | Michaela Honcova | 4-6, 6-3, 10-7 | W25+H Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Alina Charaeva | Michaela Honcova | |
1e Service % | 43/66 (65%) | 41/66 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/43 (67%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/23 (30%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/4 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/66 (47%) | 30/66 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/132 (51%) | 65/132 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alina Charaeva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alina Charaeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Charaeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Michaela Honcova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alina Charaeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Michaela Honcova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Alina Charaeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Michaela Honcova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alina Charaeva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Charaeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Michaela Honcova | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 8-6, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alina Charaeva vs. Michaela Honcova - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Alina Charaeva | Michaela Honcova | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W25+H Kazan | I. hard |
Alina Charaeva form & Michaela Honcova form
Alina Charaeva - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-76, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Heather Watson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Ascanio Tarife | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Alicia Melosch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Michaela Honcova - laatste wedstrijden
W15 Bratislava - Clay | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
08.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 Kwalif. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W80 Palm - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Petange - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
17.10.18 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.18 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zagreb - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail |