WEDSTRIJD
20.02.19 | 1e ronde | Alina Silich | Alexa Pirok | 6-1, 7-68 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Alina Silich | Alexa Pirok | |
1e Service % | 42/69 (61%) | 59/89 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 28/59 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/27 (22%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/89 (56%) | 31/69 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/158 (56%) | 70/158 (44%) |
Dubbele fouten | 11 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexa Pirok | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alina Silich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alexa Pirok | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alina Silich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alexa Pirok | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Silich | 5-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexa Pirok | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alina Silich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alexa Pirok | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Silich | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Alexa Pirok | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Silich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alexa Pirok | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alina Silich | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alexa Pirok | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alina Silich | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alexa Pirok | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Silich | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Alexa Pirok | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
01.10.96, 27 Jaar
15541 $
01.10.96, 27 Jaar
15541 $
Alina Silich vs. Alexa Pirok - onderlinge wedstrijden
20.02.19 | 1e ronde | Alina Silich | Alexa Pirok | 6-1, 7-68 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
17.03.14 | 2e ronde van de kwal. | Alina Silich | Alexa Pirok | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Heraklion | Hard |
Alina Silich form & Alexa Pirok form
Alina Silich - laatste wedstrijden
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexa Pirok - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dilara Sultanova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Chiara Rittberger | 3-6, 3-3, - Alexa Pirok - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Petra Csabi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Melanie Stokke | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Livia Lukacs | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Manca Pislak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Alina Silich | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Washington | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |