WEDSTRIJD
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Alina Silich | Vivien Sandberg | 6-4, 6-0 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
28.02.01, 23 Jaar
28.02.01, 23 Jaar
Alina Silich vs. Vivien Sandberg - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Alina Silich | Vivien Sandberg | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Alina Silich form & Vivien Sandberg form
Alina Silich - laatste wedstrijden
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Vivien Sandberg - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 7-62, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-3, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Adele Bedard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katja Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Barth | 4-6, 6-4, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thanh Lan Truong | - Vivien Sandberg - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Skegro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Annika Barth | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |