Spain
06.11.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Germany
07.03.97, 27 Jaar
Croatia
14.11.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Germany
07.03.97, 27 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - onderlinge wedstrijden
Aliona Bolsova form & Tayisiya Morderger form
Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza - laatste wedstrijden
W60 Cairo - Hard |
18.02.20 1e ronde | vs. Paula Kania/Anastasiya Shoshyna | 6-2, 4-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
W100 Cairo - Hard |
11.02.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic/Anna Zaja | 6-1, 6-74, 5-10 | | wedstrijd detail |
W60+H Valencia - Clay |
23.09.19 Kwartfinale | vs. Ekaterine Gorgodze/Arantxa Rus | 4-6, 6-1, 4-10 | | wedstrijd detail |
23.09.19 1e ronde | vs. Conny Perrin/Nadia Podoroska | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
W60+H Saint - Clay |
16.09.19 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
16.09.19 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse/Daniela Seguel | Amandine Hesse/Daniela Seguel/Yana Morderger - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
16.09.19 Finale | vs. Ekaterine Gorgodze/Maryna Zanevska | 7-68, 5-7, 8-10 | | wedstrijd detail |
16.09.19 Halve finale | vs. Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 10-3 | | wedstrijd detail |
Bucharest - Clay |
20.07.19 Halve finale | vs. Viktoria Hruncakova/Kristyna Pliskova | - | | wedstrijd detail |
17.07.19 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan/Isabella Shinikova | 2-6, 7-63, 10-7 | | wedstrijd detail |
16.07.19 1e ronde | vs. Akgul Amanmuradova/Cristina Dinu | 2-6, 7-64, 11-9 | | wedstrijd detail |
Tayisiya Morderger/Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard |
27.03.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey/Eden Silva | 2-6, 7-66, 11-13 | | wedstrijd detail |
W50 Macon - I. hard |
28.02.24 Kwartfinale | vs. Shuo Feng/Yu-Yun Li | 5-7, 3-6 | | wedstrijd detail |
27.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu/Julia Avdeeva | 7-62, 7-67 | | wedstrijd detail |
W75 Altenkirchen - Carpet |
13.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef/Bibiane Schoofs | 2-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
W75 Grenoble - I. hard |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva/Ekaterina Maklakova | 5-7, 3-6 | | wedstrijd detail |
W75 Andrezieux - I. hard |
30.01.24 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova/Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Esch/Alzette - I. hard |
13.01.24 Finale | vs. Josy Daems/Anastasiia Firman | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
12.01.24 Halve finale | vs. Nikol Rivkin/Marie Weckerle | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W60 Trnava - I. hard |
28.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze/Isabelle Haverlag | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W100 Valencia - Clay |
21.11.23 1e ronde | vs. Alicia Barnett/Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W40 Petange - I. hard |
17.11.23 Halve finale | vs. Alicia Barnett/Samantha Murray | 1-6, 6-72 | | wedstrijd detail |
16.11.23 Kwartfinale | vs. Mariana Drazic/Magali Kempen | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W80 Poitiers - I. hard |
24.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas/Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W60 Hamburg - I. hard |
21.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva/Ekaterina Maklakova | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
20.10.23 Halve finale | vs. Aneta Kladivova/Ekaterina Yashina | 3-6, 7-5, 10-5 | | wedstrijd detail |
18.10.23 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas/Indy De Vroome | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
Rouen - I. hard |
10.10.23 1e ronde | vs. Alena Fomina/Iryna Shymanovich | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
W40 Lisbon - Clay |
07.10.23 Finale | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
06.10.23 Halve finale | vs. Alice Rame/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
05.10.23 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei/Martha Matoula | 6-4, 3-6, 10-6 | | wedstrijd detail |
W25 Santarem - Hard |
29.09.23 Halve finale | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 4-6, 6-4, 10-12 | | wedstrijd detail |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Ashley Lahey/Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
27.09.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova/Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 7-62 | | wedstrijd detail |
W60 Vienna - Clay |
06.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik/Sapfo Sakellaridi | 4-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
W40 Oldenzaal - Clay |
29.08.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens/Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W60 Prerov - Clay |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu/Renata Voracova | 5-7, 1-6 | | wedstrijd detail |
W40 Wroclaw - Clay |
15.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova/Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W60 Olomouc - Clay |
19.07.23 1e ronde | vs. Pia Lovric/Eszter Meri | 3-6, 6-4, 6-10 | | wedstrijd detail |