WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde | Alisa Axyanova | Rebeca Pereira | 6-72, 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alisa Axyanova | Rebeca Pereira | |
1e Service % | 63/106 (59%) | 58/85 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/63 (46%) | 24/58 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/43 (37%) | 8/27 (30%) |
Benutte Breakpoints | 12/16 (75%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/85 (62%) | 61/106 (58%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/191 (51%) | 93/191 (49%) |
Dubbele fouten | 14 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alisa Axyanova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alisa Axyanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alisa Axyanova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alisa Axyanova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alisa Axyanova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alisa Axyanova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alisa Axyanova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
0-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alisa Axyanova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alisa Axyanova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alisa Axyanova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alisa Axyanova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alisa Axyanova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alisa Axyanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alisa Axyanova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Rebeca Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alisa Axyanova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alisa Axyanova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Rebeca Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alisa Axyanova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Russia
11.05.00, 23 Jaar
11.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alisa Axyanova vs. Rebeca Pereira - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Alisa Axyanova | Rebeca Pereira | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Alisa Axyanova form & Rebeca Pereira form
Alisa Axyanova - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail |
Rebeca Pereira - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
26.04.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |