WEDSTRIJD
21.01.19 | Kwalif. | Alison Bai | Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-3 | W60 Burnie | Hard |
STATISTIEKEN
Alison Bai | Miriam Kolodziejova | |
1e Service % | 48/77 (62%) | 42/51 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/48 (58%) | 18/42 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 3/9 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 36/77 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-40 | ||
Alison Bai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alison Bai | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alison Bai | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alison Bai | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alison Bai | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alison Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alison Bai | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alison Bai | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Alison Bai | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alison Bai vs. Miriam Kolodziejova - onderlinge wedstrijden
21.01.19 | Kwalif. | Alison Bai | Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Burnie | Hard |
Alison Bai form & Miriam Kolodziejova form
Alison Bai - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |