WEDSTRIJD
03.10.17 | 1e ronde | Alison Bai | Tina Nadine Smith | 6-2, 6-0 | Toowoomba | Hard |
STATISTIEKEN
Alison Bai | Tina Nadine Smith | |
1e Service % | 26/53 (49%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 11/24 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/46 (59%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alison Bai vs. Tina Nadine Smith - onderlinge wedstrijden
03.10.17 | 1e ronde | Alison Bai | Tina Nadine Smith | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
Alison Bai form & Tina Nadine Smith form
Alison Bai - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |
Tina Nadine Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |