WEDSTRIJD
03.08.19 | Halve finale | Alison Van Uytvanck | Paula Badosa Gibert | 7-63, 7-66 | Karlsruhe | Clay |
STATISTIEKEN
Alison Van Uytvanck | Paula Badosa Gibert | |
1e Service % | 53/90 (59%) | 65/106 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 38/65 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/37 (46%) | 18/41 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/106 (47%) | 40/90 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/196 (51%) | 96/196 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alison Van Uytvanck | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alison Van Uytvanck | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alison Van Uytvanck | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alison Van Uytvanck | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alison Van Uytvanck | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alison Van Uytvanck | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alison Van Uytvanck | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Alison Van Uytvanck | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Alison Van Uytvanck | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alison Van Uytvanck | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alison Van Uytvanck | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alison Van Uytvanck | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alison Van Uytvanck | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alison Van Uytvanck | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alison Van Uytvanck vs. Paula Badosa Gibert - onderlinge wedstrijden
31.08.21 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | New York | Hard |
03.08.19 | Halve finale | Alison Van Uytvanck | Paula Badosa Gibert | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | Karlsruhe | Clay |
Alison Van Uytvanck form & Paula Badosa Gibert form
Alison Van Uytvanck - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Audrey Albie | 2-4, - Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.24 Finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 6-2, 5-7, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-2, - Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Petra Martic | 4-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.23 | vs. Despina Papamichail | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.22 | vs. Isabella Shinikova | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 2e ronde | vs. Katrina Scott | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.22 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-74, 6-4, 3-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail |