WEDSTRIJD
16.07.20 | 1e ronde | Alize Cornet | Myrtille Georges | 6-4, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Myrtille Georges | |
0-0 | ||
Alize Cornet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Alize Cornet | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-4 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alize Cornet | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-4 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alize Cornet | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alize Cornet | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alize Cornet | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
1-2 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Alize Cornet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alize Cornet | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alize Cornet | 4-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Alize Cornet | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-5 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alize Cornet vs. Myrtille Georges - onderlinge wedstrijden
16.07.20 | 1e ronde | Alize Cornet | Myrtille Georges | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
17.01.17 | 1e ronde | Alize Cornet | Myrtille Georges | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Alize Cornet form & Myrtille Georges form
Alize Cornet - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | - | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |
Myrtille Georges - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.20 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |