WEDSTRIJD
21.02.12 | 1e ronde | Alize Cornet | Tetiana Luzhanska | 6-4, 7-63 | Monterrey | Hard |
STATISTIEKEN
Alize Cornet | Tetiana Luzhanska | |
1e Service % | 47/85 (55%) | 47/73 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/47 (55%) | 23/47 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/38 (47%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/73 (53%) | 41/85 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alize Cornet vs. Tetiana Luzhanska - onderlinge wedstrijden
21.02.12 | 1e ronde | Alize Cornet | Tetiana Luzhanska | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Monterrey | Hard |
Alize Cornet form & Tetiana Luzhanska form
Alize Cornet - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | - | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |
Tetiana Luzhanska - laatste wedstrijden
Amelia Island - Clay | ||||
22.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole De O Crispino De Souza | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Emilia Granstrom | 1-6, 0-1, - Tetiana Luzhanska - scratch | wedstrijd detail | |
Suzhou - Hard | ||||
08.10.12 1e ronde | vs. Saisai Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.12 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Xiao Jing Lu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
10.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Boyan Wang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.12 2e ronde van de kwal. | vs. Chang Liu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.12 1e ronde | vs. Xinyun Han | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.12 Kwalif. | vs. Yue-Yue Hu | 2-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.09.12 2e ronde | vs. Alberta Brianti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
21.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Rodionova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noto - Grass | ||||
03.09.12 1e ronde | vs. Kazusa Ito | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
27.08.12 1e ronde | vs. Tara Moore | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.12 Kwartfinale | vs. Risa Ozaki | 6-4, 3-6, - Tetiana Luzhanska - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.12 2e ronde | vs. Lisa Whybourn | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.07.12 1e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
19.06.12 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Doi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
13.06.12 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dothan - Clay | ||||
16.04.12 1e ronde | vs. Lauren Davis | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pelham - Clay | ||||
09.04.12 1e ronde | vs. Chanel Simmonds | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.12 Kwartfinale | vs. Edina Gallovits | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.12 2e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimira Uhlirova | 1-1, - Tetiana Luzhanska - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Clearwater - Hard | ||||
12.03.12 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
21.02.12 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
13.02.12 1e ronde | vs. Mariana Duque-Marino | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
06.02.12 1e ronde | vs. Kathrin Woerle | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.12 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Plantation - Clay | ||||
16.01.12 1e ronde | vs. Amanda Fink | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |