WEDSTRIJD
04.10.19 | Kwartfinale | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Ekaterina Shalimova | 0-6, 7-60, 6-2 | W15 Santarem | Hard |
STATISTIEKEN
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Ekaterina Shalimova | |
1e Service % | 63/97 (65%) | 41/83 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/63 (59%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 21/42 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/83 (46%) | 45/97 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/180 (50%) | 90/180 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-4 | |
0-5 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
0-6 |
2 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
5-6 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-6 | |
0-0, 1-0, 4-0, 4-1 | ||
7-60 |
3 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Ekaterina Shalimova - onderlinge wedstrijden
04.10.19 | Kwartfinale | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Ekaterina Shalimova | 0-6, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Santarem | Hard |
03.09.19 | Kwalif. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Ekaterina Shalimova form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |