WEDSTRIJD
01.04.19 | Kwalif. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Elpida Malamou | 6-3, 6-0 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
30.03.95, 29 Jaar
30.03.95, 29 Jaar
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Elpida Malamou - onderlinge wedstrijden
01.04.19 | Kwalif. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Elpida Malamou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Elpida Malamou form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Elpida Malamou - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Linda Cagnazzo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Maria Ines Fonte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.03.19 Kwalif. | vs. Minami Akiyama | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tanasescu | 7-66, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Natalia Orlova | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mytilini - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Mandy Wagemaker | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kalamata - Hard | ||||
01.10.12 1e ronde | vs. Laura Deigman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |