Poland
16.11.01, 22 Jaar
16.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Magdalena Hedrzak vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - onderlinge wedstrijden
06.02.19 | Kwalif. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Magdalena Hedrzak form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Magdalena Hedrzak - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Justyna Sasiak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Sedlackova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Lenka Stara | 7-66, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Ipek Soylu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Richtrova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |