INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mia Eklund vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - onderlinge wedstrijden
22.03.19 | 1e ronde | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Mia Eklund | 2-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Mia Eklund form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Mia Eklund - laatste wedstrijden
W25 Khimki - I. hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.03.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
23.11.18 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.18 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.11.18 2e ronde | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.11.18 1e ronde | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
08.11.18 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.18 1e ronde | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
El Espinar - Hard | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.18 Kwalif. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
15.06.18 Kwartfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |