WEDSTRIJD
20.11.19 | 1e ronde | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Tea Jandric | 6-4, 6-4 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Tea Jandric | |
1e Service % | 43/63 (68%) | 39/76 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/43 (51%) | 18/39 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 16/37 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/4 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/76 (55%) | 30/63 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/139 (54%) | 64/139 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
08.10.96, 27 Jaar
08.10.96, 27 Jaar
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Tea Jandric - onderlinge wedstrijden
20.11.19 | 1e ronde | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Tea Jandric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Tea Jandric form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Tea Jandric - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
23.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.14 Kwalif. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.06.14 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |