WEDSTRIJD
19.06.19 | 1e ronde | Amanda Carreras | Linnea Malmqvist | 6-1, 6-0 | W25+H Figueira | Hard |
STATISTIEKEN
Amanda Carreras | Linnea Malmqvist | |
1e Service % | 40/47 (85%) | 29/42 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/40 (70%) | 11/29 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/7 (29%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/42 (67%) | 17/47 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amanda Carreras | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Amanda Carreras | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Amanda Carreras | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Amanda Carreras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amanda Carreras | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amanda Carreras | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amanda Carreras vs. Linnea Malmqvist - onderlinge wedstrijden
19.06.19 | 1e ronde | Amanda Carreras | Linnea Malmqvist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25+H Figueira | Hard |
Amanda Carreras form & Linnea Malmqvist form
Amanda Carreras - laatste wedstrijden
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | Ivonne Cavalle-Reimers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 3-3, - Amanda Carreras - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80+H Valencia - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Joanne Zuger | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 7-63, Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-73, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 3-6, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Linnea Malmqvist - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Halve finale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - scratch | wedstrijd detail |