WEDSTRIJD
25.02.19 | Kwalif. | Amanda Carreras | Oana Smaranda Corneanu | 6-1, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
25.06.01, 22 Jaar
25.06.01, 22 Jaar
Amanda Carreras vs. Oana Smaranda Corneanu - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | Kwalif. | Amanda Carreras | Oana Smaranda Corneanu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Amanda Carreras form & Oana Smaranda Corneanu form
Amanda Carreras - laatste wedstrijden
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | Ivonne Cavalle-Reimers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 3-3, - Amanda Carreras - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80+H Valencia - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Joanne Zuger | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 7-63, Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-73, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 3-6, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Oana Smaranda Corneanu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.19 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |