WEDSTRIJD
27.02.20 | 2e ronde | Amandine Hesse | Maria Gutierrez Carrasco | 6-1, 6-4 | W25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Amandine Hesse | Maria Gutierrez Carrasco | |
1e Service % | 25/40 (63%) | 47/69 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/25 (96%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 12/22 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/69 (46%) | 8/40 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amandine Hesse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amandine Hesse | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 0-15 | ||
Amandine Hesse | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maria Gutierrez Carrasco | |
Amandine Hesse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amandine Hesse | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0 | ||
Amandine Hesse | 3-2 | |
3-3 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amandine Hesse | 4-3 | |
0-0, 0-30 | ||
4-4 | Maria Gutierrez Carrasco | |
0-0 | ||
Amandine Hesse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amandine Hesse vs. Maria Gutierrez Carrasco - onderlinge wedstrijden
27.02.20 | 2e ronde | Amandine Hesse | Maria Gutierrez Carrasco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Sunderland | I. hard |
Amandine Hesse form & Maria Gutierrez Carrasco form
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Gutierrez Carrasco - laatste wedstrijden
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
22.03.22 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-5, - Maria Gutierrez Carrasco - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.22 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agostina Breval | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-1, 3-2, Bianca Turati - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 7-65, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Estela Perez-Somarriba | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |