WEDSTRIJD
10.07.20 | 1e ronde | Amelia Rajecki | Alice Gillan | 6-1, 5-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amelia Rajecki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Alice Gillan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Amelia Rajecki | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alice Gillan | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amelia Rajecki | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Alice Gillan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Amelia Rajecki | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alice Gillan | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Amelia Rajecki | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Alice Gillan | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Amelia Rajecki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Amelia Rajecki | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Alice Gillan | |
0-0 | ||
Amelia Rajecki | 5-2 | |
5-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amelia Rajecki vs. Alice Gillan - onderlinge wedstrijden
10.07.20 | 1e ronde | Amelia Rajecki | Alice Gillan | 6-1, 5-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Amelia Rajecki form & Alice Gillan form
Amelia Rajecki - laatste wedstrijden
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dj Bennett | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gabriella Price | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-76, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Morgan Cross | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Kimberly Birrell | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 7-66, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
11.06.23 Kwalif. | vs. Heather Watson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 6-72, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.22 Halve finale | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 2-1, Bianca Jolie Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Brittany Collens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-1, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Grace Piper | 5-7, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail |
Alice Gillan - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.07.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |