WEDSTRIJD
17.08.19 | Halve finale | Amina Anshba | Anastasia Zakharova | 6-2, 7-5 | W15 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Amina Anshba | Anastasia Zakharova | |
1e Service % | 66/78 (85%) | 54/70 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/66 (56%) | 24/54 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/70 (56%) | 35/78 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/148 (55%) | 66/148 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Anastasia Zakharova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Amina Anshba | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Anastasia Zakharova | |
0-0, 15-15 | ||
Amina Anshba | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Anastasia Zakharova | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Amina Anshba | 0-0 | |
1-0 | Anastasia Zakharova | |
Amina Anshba | 1-1 | |
1-2 | Anastasia Zakharova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amina Anshba | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anastasia Zakharova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Amina Anshba | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Anastasia Zakharova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Amina Anshba | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Anastasia Zakharova | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anastasia Zakharova | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amina Anshba vs. Anastasia Zakharova - onderlinge wedstrijden
24.08.19 | Halve finale | Amina Anshba | Anastasia Zakharova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
17.08.19 | Halve finale | Amina Anshba | Anastasia Zakharova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
Amina Anshba form & Anastasia Zakharova form
Amina Anshba - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Anastasia Zakharova - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |