WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Amina Anshba | Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | W25 Namangan | Hard |
STATISTIEKEN
Amina Anshba | Sevil Yuldasheva | |
1e Service % | 35/43 (81%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 8/18 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 4/23 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/41 (71%) | 15/43 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Amina Anshba | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amina Anshba | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amina Anshba | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amina Anshba | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amina Anshba | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amina Anshba vs. Sevil Yuldasheva - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Amina Anshba | Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Namangan | Hard |
Amina Anshba form & Sevil Yuldasheva form
Amina Anshba - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Sevil Yuldasheva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |