WEDSTRIJD
23.08.19 | Kwalif. | Ana Bogdan | Isabella Shinikova | 6-1, 6-3 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Ana Bogdan | Isabella Shinikova | |
1e Service % | 31/47 (66%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/41 (54%) | 15/47 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ana Bogdan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Bogdan vs. Isabella Shinikova - onderlinge wedstrijden
23.08.19 | Kwalif. | Ana Bogdan | Isabella Shinikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Ana Bogdan form & Isabella Shinikova form
Ana Bogdan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |