WEDSTRIJD
26.06.19 | 2e ronde van de kwal. | Ana Bogdan | Pemra Ozgen | 7-61, 7-5 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Ana Bogdan | Pemra Ozgen | |
1e Service % | 52/75 (69%) | 52/78 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/52 (73%) | 30/52 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/23 (65%) | 15/26 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/78 (42%) | 22/75 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/153 (56%) | 67/153 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ana Bogdan | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ana Bogdan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ana Bogdan | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Bogdan vs. Pemra Ozgen - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 2e ronde van de kwal. | Ana Bogdan | Pemra Ozgen | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | London | Grass |
09.11.15 | Kwartfinale | Ana Bogdan | Pemra Ozgen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Bath | I. hard |
22.07.13 | Kwartfinale | Ana Bogdan | Pemra Ozgen | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Wrexham | Hard |
16.08.10 | 2e ronde | Pemra Ozgen | Ana Bogdan | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Westende | Hard |
Ana Bogdan form & Pemra Ozgen form
Ana Bogdan - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Elina Svitolina | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - scratch | wedstrijd detail |
Pemra Ozgen - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Tereza Valentova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |