WEDSTRIJD
16.05.19 | 2e ronde | Ana Bogdan | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 6-0 | W60 Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Ana Bogdan | Tessah Andrianjafitrimo | |
1e Service % | 24/35 (69%) | 31/42 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 10/31 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 2/11 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/42 (71%) | 9/35 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/77 (73%) | 21/77 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Bogdan vs. Tessah Andrianjafitrimo - onderlinge wedstrijden
16.05.19 | 2e ronde | Ana Bogdan | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Saint | Clay |
Ana Bogdan form & Tessah Andrianjafitrimo form
Ana Bogdan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |