WEDSTRIJD
25.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ana Bogdan | Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Ana Bogdan | Ylena In-Albon | |
1e Service % | 21/44 (48%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/21 (86%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 3/17 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Bogdan vs. Ylena In-Albon - onderlinge wedstrijden
25.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ana Bogdan | Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | London | Grass |
Ana Bogdan form & Ylena In-Albon form
Ana Bogdan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ylena In-Albon - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |