WEDSTRIJD
30.07.19 | 1e ronde | Ana Lantigua De La Nuez | Adithya Karunaratne | 6-76, 2-0, - scratch | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Ana Lantigua De La Nuez | Adithya Karunaratne | |
1e Service % | 35/49 (71%) | 40/62 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/35 (60%) | 22/40 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/14 (29%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/62 (55%) | 24/49 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/111 (53%) | 52/111 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-2 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15 | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
3-3 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-5 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
6-6 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Lantigua De La Nuez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Lantigua De La Nuez vs. Adithya Karunaratne - onderlinge wedstrijden
25.05.21 | 1e ronde | Adithya Karunaratne | Ana Lantigua De La Nuez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Santa | Hard |
30.07.19 | 1e ronde | Ana Lantigua De La Nuez | Adithya Karunaratne | 6-76, 2-0, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Ana Lantigua De La Nuez form & Adithya Karunaratne form
Ana Lantigua De La Nuez - laatste wedstrijden
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.22 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Adithya Karunaratne - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |