WEDSTRIJD
19.02.19 | Kwalif. | Ana Lantigua De La Nuez | Anastasia Reimchen | 7-5, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
30.08.95, 28 Jaar
30.08.95, 28 Jaar
Ana Lantigua De La Nuez vs. Anastasia Reimchen - onderlinge wedstrijden
19.02.19 | Kwalif. | Ana Lantigua De La Nuez | Anastasia Reimchen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ana Lantigua De La Nuez form & Anastasia Reimchen form
Ana Lantigua De La Nuez - laatste wedstrijden
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.22 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Reimchen - laatste wedstrijden
W25 Evansville - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Austin - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.19 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.02.19 Kwalif. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
18.12.18 Kwalif. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 Kwalif. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
10.10.18 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Neta Tamir | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |