Germany
29.04.00, 23 Jaar
29.04.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estella Jaeger vs. Ana Lantigua De La Nuez - onderlinge wedstrijden
25.02.18 | 2e ronde van de kwal. | Ana Lantigua De La Nuez | Estella Jaeger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Estella Jaeger form & Ana Lantigua De La Nuez form
Estella Jaeger - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ana Lantigua De La Nuez - laatste wedstrijden
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.22 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |