INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Stamatova vs. Ana Lantigua De La Nuez - onderlinge wedstrijden
23.03.19 | 2e ronde | Ana Lantigua De La Nuez | Julia Stamatova | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Julia Stamatova form & Ana Lantigua De La Nuez form
Julia Stamatova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |
Ana Lantigua De La Nuez - laatste wedstrijden
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.22 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |