INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ange Oby Kajuru vs. Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden
02.03.19 | Halve finale | Anastasia Detiuc | Ange Oby Kajuru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Ange Oby Kajuru form & Anastasia Detiuc form
Ange Oby Kajuru - laatste wedstrijden
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |