WEDSTRIJD
06.08.19 | Kwalif. | Anastasia Detiuc | Gergana Topalova | 6-2, 7-63 | W60 Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Detiuc | Gergana Topalova | |
1e Service % | 42/70 (60%) | 34/63 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/63 (52%) | 28/70 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Anastasia Detiuc | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasia Detiuc | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Detiuc | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Gergana Topalova | |
Anastasia Detiuc | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Anastasia Detiuc | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Detiuc | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-6 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Detiuc vs. Gergana Topalova - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | Kwalif. | Anastasia Detiuc | Gergana Topalova | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | W60 Warsaw | Clay |
Anastasia Detiuc form & Gergana Topalova form
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |