WEDSTRIJD
07.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Anastasia Detiuc | Katerina Filip | 6-2, 7-66 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Detiuc vs. Katerina Filip - onderlinge wedstrijden
07.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Anastasia Detiuc | Katerina Filip | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Anastasia Detiuc form & Katerina Filip form
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Katerina Filip - laatste wedstrijden
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Claremont - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lawrence - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tyler - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.18 Kwalif. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |