WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Anastasia Detiuc | Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-3 | W25 Olomouc | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Detiuc | Lucrezia Stefanini | |
1e Service % | 30/52 (58%) | 52/70 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/30 (53%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/70 (54%) | 23/52 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-3 | Lucrezia Stefanini | |
0-0 | ||
Anastasia Detiuc | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
4-4 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Detiuc | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Detiuc | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
3-3 | Lucrezia Stefanini | |
0-0 | ||
Anastasia Detiuc | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Detiuc vs. Lucrezia Stefanini - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Anastasia Detiuc | Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Olomouc | Clay |
08.08.17 | 1e ronde | Anastasia Detiuc | Lucrezia Stefanini | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | Vienna | Clay |
Anastasia Detiuc form & Lucrezia Stefanini form
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Lucrezia Stefanini - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail |